PocztaKawowa.com – kawa w abonamencie

Wyjatkowe kawy w subskrypcji wprost do Twojej skrzynkiPo wielu miesiącach udało nam się ruszyć z projektem pod nazwą Pocztakawowa.com. Wszyscy, którzy dotychczas odwiedzali nasz blog zapewne zauważyli, że nasza strona główna jest bardzo uboga w treść. Udało się to w końcu zmienić. Pojawiła się ?coming soon page? dająca Wam możliwość zapisywania się na nasz newsletter oraz uzyskania 5% zniżki na pierwszą subskrypcję kawy w PocztaKawowa.com.

Sprzedaż subskrypcyjna

Zapewne niektórzy z Was zastanawiają się czym są subskrypcje kawy? Sprzedaż subskrypcyjna czy inaczej abonamentowa, nie jest niczym nowym w świecie e-commerce. Za z góry ustaloną cenę można wykupić określoną ilość przesyłek z produktem, które będą do Was dostarczane w regularnych odstępach czasu, np. co miesiąc. Rozwiązanie to sprawdza się zwłaszcza w przypadku produktów, które zużywają się regularnie i wymagają uzupełniania jak np. maszynki do golenia. Właśnie takie subskrypcje proponuje słynny już amerykański Dollar Shave Club.

Abonamenty kawowe

Kolejnym produktem, który może być sprzedawany w subskrypcji, jest kawa. Poza granicami naszego kraju jest to zresztą jeden z najpopularniejszych produktów, sprzedawanych w subskrypcji.

W Polsce jednak ze świecą szukać sklepu oferującego klientom świeżo paloną kawę w subskrypcji w rozsądnej cenie. Dodatkowo klienci są często obciążani dodatkowymi kosztami dostawy, która w przypadku niewielkiego opakowania kawy może podnieść cenę zamówienia nawet o 50%.

Subskrypcja kawy w PocztaKawowa.com

PocztaKawowa.com chce zaoferować swoim klientom możliwość delektowania się wyjątkowym smakiem świeżo palonych ziaren najlepszych arabik w przystępnej cenie. Bez żadnych dodatkowych kosztów. W pierwszej kolejności wybierasz, na jak długo chcesz zamówić naszą subskrypcję. Przy zakupieniu większej ilości przesyłek możesz liczyć na atrakcyjne rabaty. Następnie możesz wybierać z listy kawę, którą chcesz otrzymywać. Podajesz adres dostawy i wybierasz formę płatności. Następnie zapominasz o problemach z zamawianiem świeżej kawy. My będziemy za Ciebie pamiętać o wypaleniu i wysłaniu do Ciebie Twojej wyjątkowej kawy.

Wygodnie, bez oczekiwania na kuriera będziesz otrzymywał najlepszą świeżo paloną kawę arabika wprost do swojej skrzynki pocztowej.

Chcesz wypróbować naszą ofertę, zapisz się na newsletter, poinformujemy Cię jak tylko zacznie działać nasz sklep internetowy. Dodatkowo otrzymasz 5% zniżki na pierwszą subskypcję kawy. Zapraszamy.