Poczta Kawowa | Blog

Wszystko o kawie…

By

Opakowanie na kawę w Pocztakawowa.com – jakość i wygoda dla klienta

wysokiej jakości opakowanie na kawęCzy zastanawialiście się kiedyś nad tym, w jakim opakowaniu przechowywać kawę? Najlepiej w oryginalnym, tym w którym kupiliście kawę. Jeszcze lepiej przechowywać ją w formie ziarnistej, gdyż kawa zmielona zaczyna tracić swój aromat około godziny po zmieleniu, gdy natomiast prawidłowo przechowywane ziarna zaczynają tracić aromat dopiero po około 2 tygodniach od wypalenia.

Kawie szkodzą nadmiar powietrza, wilgoć, zbyt wysoka temperatura oraz światło. Przed wysoką temperaturą opakowanie nie jest w stanie chronić, ale przed powietrzem, wilgocią i światłem tak. Jeżeli kupujesz dobrą kawę, w pierwszej kolejności zwracaj uwagę, jak jest zapakowana. Nie łudź się, że ładnie wyglądający słoik w sklepie z kawą pozwoli zachować pełnię aromatu. Światło szkodzi. A poza tym w takim słoiku znajduje się ogromna ilość powietrza, które dostaje się tam przy każdorazowym otwarciu.

Jak chronić delikatny aromat kawy premium

Opakowania detaliczne, które są oferowane w takich sklepach to z reguły srebrzysta foliowa torebka zamknięta za pomocą drucika, co nie zapewnia pełnej szczelności ani wygody użytkowania. Zaraz po powrocie do domu musisz natychmiast włożyć kawę do szczelnego opakowania, inaczej utraci swój aromat.

Przygotowując ofertę subskrypcji kawowych, przeanalizowaliśmy skrupulatnie ofertę palarni i sklepów sprzedających kawę w internecie. W większości przypadków, poza kilkoma wyjątkami, kawa wysyłana jest we wspomnianych foliowych torebkach.

Sami spotkaliśmy się z tym wielokrotnie, iż dobra kawa nie była należycie pakowana, co nie pozwalało nam cieszyć się w pełni jej wyjątkowym aromatem. W PocztaKawowa.com chcemy zaoferować klientom produkt najwyższej jakości. Specjalnie dla naszych klientów przetestowaliśmy kilkanaście wersji opakowań do kawy, wybierając tą naszym zdaniem najodpowiedniejszą. Torebka ma zadanie chronić kawę przed nadmiarem powietrza, wilgocią oraz światłem, zapewniając jednocześnie wygodę użytkowania oraz estetyczny wygląd.

Opakowanie dopasowane do potrzeb wyjątkowej kawy

Wyprodukowane specjalnie dla PocztaKawowa.com opakowania doy-pack można wygodnie postawić w szafce. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów. Trójwarstwowa konstrukcja materiału z którego wykonane są nasze saszetki, zapewnia pełną ochronę przechowywanych w nich ziaren kawy. Są one w 100% nieprzeźroczyste i posiadają bardzo wysoką barierowość. Zastosowany jest również wentyl, który pozwala na naturalne ?odgazowanie? świeżo palonych ziaren kawy, chroniąc je jednocześnie przed dopływem szkodliwego powietrza.

Opakowania te posiadają również wysoką wytrzymałość mechaniczną, dając nam pewność, że kawa którą do Was wysyłamy w subskrypcji, będzie w 100% spełniała Wasze oczekiwania.

Już wkrótce będziecie mogli przekonać się sami o jakości naszych opakowań. Już dziś natomiast zapraszamy do zapisywania się na nasz newsletter ? będziecie na bieżąco. A gdy tylko uruchomimy sprzedaż, będziecie mogli skorzystać z 5% zniżki na pierwszą subskrypcję kawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Dowiedz się więcej o Poczcie Kawowej
i odbierz swój RABAT na PIERWSZĄ subskrypcję
świeżo palonej kawy w PocztaKawowa.com!
Chcę 5% rabatChcę przejść do Bloga